Anahtar Kelimeler: Yeniden Refah’ ilçesine çıkarma
1

Yeniden Refah’tan Çat ilçesine çıkarma

2

Kıymaz: ’’Ahmet Aydın Adıyaman’a, Adıyaman’da Aydın’a lazım’’

3

Sayıştaya 5 yeni üye seçildi

4

Erdoğan'dan Yunanistan'a Ayasofya yanıtı

5

1 Temmuz'dan itibaren faaliyete geçiyor

6

Kızılaya kan bağışı desteği

7

Bekçilere 7 madde TBMM'de kabul edildi

8

YENİDEN REFAH PARTİSİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASIYeniden Refah’tan Çat ilçesine çıkarma

Yenden Refah Partisi Doğu Anadolu ve Erzurum Bölge sorumlusu Hüseyin Ekinci, İl Başkanı Nejdet Aydın Çat ilçe Başkanı Enes Özkan ve yönetim kurulu üyeleri Çat esnafını ziyaret ederek sohbet ettiler , Esnafın dert ve sıkıntılarını dinlediler

Yaptıkları çalışmalar hakkında kısaca bilgiler veren Yeniden Refah Partisi Doğu Anadolu ve Erzurum Sorumlusu Hüseyin Ekinci, “Milletimizin sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanında olduğumuzu gösterebilmek adına, Yeniden Refah Partisi olarak Erzurum'un Çat ilçesinde  bulunan değerli esnaflarımızı ziyaret ettik ve sorunlarını dinledik.

Partimizin Çalışmaları hakkında bilgi verdik. Ziyaret sırasında pek çok Esnafımız Milli Görüş lideri, eski Başbakan merhum Necmettin Erbakan’a duyulan özlemi aktardı. Ekonomik durgunluk, geçim derdi, ağır vergiler, sürekli artan döviz fiyatları, işsizlik konularında bize şikâyetler geliyor. İnşallah bunların hepsinin çözümünü Yeniden Refah Partisi. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde Cenab-ı Allah bizleri vesile kılsın” dedi.