Anahtar Kelimeler: GAZETECİ GÜLER MERKEZ PARTİDE
1

Kültür ve turizmde güç birliği

2

Mustafakemalpaşa'nın iki yakası köprüyle bağlandı

3

Bayramda çalışanlar unutulmadı

4

Göksel Hemşehrilerine seslendi

5

Mustafakemalpaşa'ya yatırım yağmuru

6

Kısıtlamada İnegöl şantiyeye dönüyor

7

Kızılay'dan bin 100 aileye gıda yardımı

8

ÖZTÜRKÜLERLE MÜZİK EKİBİ CANLI YAYINDAGAZETECİ GÜLER MERKEZ PARTİDE

Merkez Partisi Gürsu İlçe Başkan yardımcılığına  Gazeteci Yazar Enver Güler’in atandığı bildirildi.

Merkez Partisi Gürsu  ilçe Başkan yardımcılığına  Gazeteci Yazar Enver Güler(57) Genel Merkez ve Bursa İl Başkanı Celil Çiçek'in görevlendirmesi  ile atandı. Yurtta Hakimiyet ve Vitrin Medya Haber sitelerinin imtiyaz sahibi Enver Güler'in Merkez Partide görevlendirilmesi memnuniyetle karşılandı.
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Enver Güler " Merkez Partiye 2014 yılında ilk kurulduğunda pasinler ilçe başkanlığı için  müracaat etmiştik. O zaman Erzurum'da yapılan toplantıda saygı duyduğumuz bir abimize nasip olmuştu.Bize ise nasip bu güne  oldu, Ben Başta Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr.Abdurrahim Karslı bey efendiye üzerimde çok emeği olan İlhamı Yeşiltepe'ye Myk üyesi Lokman Akbaş'a, Ankara İl Başkan Yardımcısı Efendi Akkaya'ya ve  Bursa İl Başkanımız Celil Çiçek'e ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Merkez Partide görev almaktan ve bu ekiple çalışmaktan  mutluyum Bu arada Partimizin yaş gününüde kutlarım." dedi.


Merkez Parti Il Başkanı Celil Çiçek'te yaptığı açıklamada "Gazeteci arkadaşımızın aramıza gelmesi her geçen gün  güçlenen teşkilâtımıza bir güç daha katmıştır. " ifade etti.