Anahtar Kelimeler: Gürsu Parti' katılımlar sürüyor!
1

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, KAMU-DER heyetini kabul etti

2

İyi Parti ile CHP arasında Sultanahmet krizi

3

TBMM'de İYİ Parti'nin 'coronavirüs' önergesi reddedildi

4

Ankara'da İYİ Parti'nin standına saldırı

5

İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan intiharlarla ilgili açıklama

6

İYİ Parti'den Erdoğan'a 'taktim' tepkisi Kaynak Yeniçağ: İYİ Parti'den Erdoğan'a 'taktim' tepkisi

7

"Osmanlı da bizim Cumhuriyet de"

8

İYİ Parti'den Erdoğan'a "ikinci mektup"sorusuGürsu İYİ Parti'ye katılımlar sürüyor!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in talimatıyla Türkiye geneli Üye kayıtları Başlatan İYİ Parti ye Gürsu'da tüm kesimlerden katılımlar devam ediyor.

İYİ Parti Gürsu İlçe Başkanı Hatice Deniz tarafından düzenlenen rozet takma ve yeni katılım törenine İyi Parti Bursa İl Başkanı Temsilcisi adına Orhan Galata , Gürsu İyi Parti yönetim kurulu üyeleri ve bir çok vatandaşlar da katıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Gürsu İlçe Başkanı Hatice Deniz bütün ilçelerimizde olduğu gibi Gürsu'dada üye katılımlarının devam ettiğini belirterek, Gürsu'lu hemşerilerimizin bizlere destek vermelerinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

İYİ Parti artık 82 milyon vatandaşı kucakladığını hatırlatan İyi Parti Gürsu İlçe Başkanı Hatice Deniz” Yeni katılan tüm üyelerimize partimize hoş geldiniz diyoruz. Bizler koltuk sevdasıyla değil ülkemizin aşkıyla yanıp tutuşan bir partiyiz. Genel Başkanımız Meral Akşener , Hanım’ın da dediği gibi koltuk sevdasında değil, ülke sevdasındayız. Ak Parti ikdidarı artık ülkeyi yönetemez hale geldi. Ekonominin çöküşü vatandaşın geçim sıkıntısı, hak ve adaletsizliğin artması artık çekilmez hale geldi. Vatandaş artık yüzünü Güneşe yani İYİ parti’ye dönmeye başladı. Halkımızın da ilgi ve alakası bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Yeni bir teşkilatlanma içerisindeyiz. Bu bağlamda da ciddi adımlar atmak için uğraş veriyoruz.. İYİ Parti Türkiye’nin dinamiğidir. Bu doğrultudan asla ve katta taviz vermez. İYİ Parti herkesimi kucaklıyor. Hiçbir ayırım yapmadan bütün farklılıkları kucaklıyor. Türk halkı ve Türkiye Cumhuriyeti. Ülkemizin her karış toprağı bizim için vazgeçilmezdir. Türkiye’yi düzlüğe çıkaracak tek parti İYİ Partidir” dedi.