Anahtar Kelimeler: SPORTAGE’ VARAN YAKIT KAMPANYASI
1

YENİ RENAULT CAPTUR FRANKFURT OTOMOBİL FUARI’NDA TANITILIYOR

2

BORUSAN OTOMOTİV MOTORSPORT HOLLANDA?DAN PUANLA DÖNDÜ

3

KIA SPORTAGE’DAN 5 BİN KM’YE VARAN YAKIT KAMPANYASI

4

PİST ŞAMPİYONASI İZMİR'E TAŞINIYOR

5

DACİA’DA EKİM AYINDA SIFIR FAİZ FIRSATI

6

YENİ BMW 1 SERİSİ TÜRKİYE’DE

7

YENİ CAPTUR YEPYENİ TASARIM, KALİTE VE TEKNOLOJİ

8

OTOMOTİV ASTON MARTIN 2 YENİ EFSANE MODELİNİ TANITTIKIA SPORTAGE’DAN 5 BİN KM’YE VARAN YAKIT KAMPANYASI

Her ay kampanyalarıyla otomobilseverlere fırsatlar sunan KIA, sonbaharı ise ücretsiz yakıt kampanyasıyla karşıladı. KIA, Eylül ayı içerisinde Sportage satın alan herkese Petrol Ofisi’nden 5 bin km’ye varan ücretsiz yakıt hediye ediyor.

Anadolu Grubu markalarından olan KIA, Picanto’yu 79 bin 900 TL’lik özel fiyatla satışa sunuyor. KIA, Rio ve Ceed’de hurda desteğiyle birlikte avantajlı fiyatlar, Stonic’de 30 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajıyla sonbaharda araç sahibi olmak isteyenleri yetkili satış noktalarına bekliyor.

Ayrıca, KOBİ’lerin vazgeçilmezi Bongo da ise 92 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar ve 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

 

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren KIA, yenilenen Sportage için sonbahara girerken iddialı bir kampanya başlattı. KIA, Eylül ayı içerisinde Sportage satın alan herkese, Petrol Ofisi’nden 5 bin km’ye kadar yakıt hediye ediyor. Kampanya kapsamında, Sportage satın alanlara KIA yetkili satış noktalarında Positive kartları verilecek ve 5 bin km’lik yakıta eş değer oranda Türk Lirası da bu kartlara yüklenecek.

 

KIA, Petrol Ofisi’yle geliştirdiği kampanyaya ek olarak, Sportage alacak olanlara hurda teşvikiyle birlikte 20 bin TL’ye varan indirim avantajı da sunuyor.

 

Picanto, Rio ve Ceed hurda teşvikiyle çok avantajlı

Tasarımıyla dikkat çeken, kompakt ölçüleriyle şehir içi kullanımda avantaj sağlayan ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunan KIA Picanto, Eylül ayına özel olarak hurda teşvikiyle birlikte 79 bin 900 TL’lik özel fiyatla KIA yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor.