1

Kültür ve turizmde güç birliği

2

Mustafakemalpaşa'nın iki yakası köprüyle bağlandı

3

Bayramda çalışanlar unutulmadı

4

Göksel Hemşehrilerine seslendi

5

Mustafakemalpaşa'ya yatırım yağmuru

6

Kısıtlamada İnegöl şantiyeye dönüyor

7

Kızılay'dan bin 100 aileye gıda yardımı

8

ÖZTÜRKÜLERLE MÜZİK EKİBİ CANLI YAYINDAMERKEZ PARTİDE BİRİM BAŞKANLARI TOPLANDI

Merkez Parti Bursa İl Teşkilatı, Parti toplantı salonunda düzenlediği ‘Birim Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcısı Lokman Akbaş'ın Başkanlık ettiği toplantıya Merkez Parti Bursa teşkilat mensuplarının tüm kademelerinin hazır bulunduğu ,İl Başkanı Celil Çiçek'in  yanı sıra Kadın ve Gençlik Kolları  İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, ve Partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Lokman Akbaş  “Birim Başkanları toplantılarımız ile teşkilatımızın birlik ve beraberliğini pekiştiriyor,  Parti olarak yapılacak çalışmalar hakkında dava arkadaşlarımızla değerlendirme yapma fırsatı buluyoruz” dedi.

AKBAŞ; BU DAVA, DAVASINA SAMİMİYETLE SAHİP ÇIKANLARLA PAYİDAR OLACAKTIR.

Merkez Parti Genel Başkanı Lokman Akbaş “Bugün burada ‘Birim Başkanları Toplantı’mızda bulunan tüm hazirun, Genel Başkanımız Prof.Dr.Abdurrahim Karslı bey efendinin  dava ve yol arkadaşlarıdır. İlde, İlçede, mahallede, sokakta ve sosyal hayatın her alanında bulunan sizler, Merkez Partimizin görünen yüzü ve hemşerilerimize ulaşan en yetkili sesisiniz.  Bu yüzdendir ki her bir farklı alanda görevini ifa eden dava arkadaşlarımıza büyük sorumluluklar ve vazifeler düşüyor. Bu toplantıdaki her bir arkadaşımın en büyük meselesi, sorumluluğunu üstlendiği bu kutlu davaya hizmet etmek; şahsiyetiyle, yaşam tarzıyla, siyasetiyle ve duruşuyla çevresindeki hemşerilerimizin gönlünü kazanmaktır. Bizler, Bursa'lı hemşerilerimiz için her yeni bir gün çalışmaya, üretmeye ve sorunları çözmeye durmadan devam edeceğiz. Partimizin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı; çalışmalarımızla, icraatlarımızla, reformlarımızla ve başarılarımızla vereceğiz. Bizler inanıyoruz ki bu dava, davasına samimiyetle sahip çıkanlarla, etrafında kenetlenenlerle payidar olacaktır. Biz enaniyetten Allah’a sığınan bir medeniyetin mensuplarıyız. Bizler, kutlu davamızı kuran ve liderliğiyle davamızın ve ülkemizin ufkunu açan Sayın Genel Başkanımız Prof Dr. Abdurrahim Karsĺı aynı yolu yürüyor ve bu siyasi hareketin bir neferi olmaktan dolayı onur ve gurur duyuyoruz” dedi.

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Lokman Akbaş sözlerini şöyle sürdürdü."Ülkeyi kalkındıracak olan,  nitelikli insan gücüdür. Bu yoksa kalkınma mümkün değildir. Ayrıca, “oy toplamasını bilenin devleti iyi idare edeceği zannı”!.. Yani bu yanlışlık,  çok güzel vurgulanmış. Halkımızın çoğunluğunun fark edemediği husus da zaten burasıdır. Öyleyse bunu halkımıza Merkez Parti olarak biz anlatmalıyız.Yani şöyle diyelim; Oy toplamasını bilmekle, devlet iyi yönetilmez. Devlet yönetmek; derin bir bilgi birikim, ahlâk,yetenek, erdem, ve temiz bir vicdan gerektirir"..dedi.
Samimî bir havada geçen toplantıda birlik ve beraberlik sergilendi.