1

Tek parmağıyla 38 yıldır daktiloyla dilekçe yazıyor

2

Organ nakli beklerken bebek sahibi oldu

3

Üniversiteli genç, oyuncaklarla çocukların yüzünü güldürdü

4

Sosyal mesafeli deniz keyfi

5

Vefa'lı eller yaşlı vatandaşın kirazlarını topladı

6

Otomobilini gezici kütüphaneye çevirdi

7

Çocuklar güneşli günlerde balkona çıkarılmalı

8

Para bulan çocuk ödüllendirildiMERVENUR VE ALİ ÇİFTİNE MUHTEŞEM DÜĞÜN TÖRENİ

Bursa'nın tanınmış esnaflarından ve Milliyetçi Hareket Partisi Gürsu Belediye Meclis üyesi Secahattin Sönmez ve Zümrüt Sönmez çiftinin  kızları Mervenur Sönmez ile Hasan Kutlu ve Emine Kutlu  çiftinin oğulları Ali Kutlu Gürsu'da düzenlenen görkemli törenle dünya evine girdi.

İŞ DÜNYASINI VE PROTOKULU BULUŞTURAN DÜĞÜN

Bursa'nın Gürsu'da  Butik Otel'de  düzenlenen düğünde iş ve siyaset dünyasından tanınmış birçok isim bir araya geldi. Alkışlar eşliğinde ilk dans için sahneye çıkan Mervenur ve Ali çifti, düğün pastasını birlikte kestiler. Takı töreninin ardından gece, halay ve oyun havalarıyla devam ederken, düğünde yerel sanatçılarda sahne aldılar Sönmez ve Kutlu ailelerinin düğün törenlerinde sahne alan sanatçılar misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlence, aile fotoğrafı ile sona erdi.

DÜĞÜNE KATILIM YOĞUN OLDU

Düğün törenine; MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı, Gürsu  MHP İlçe Başkanı Tahir Akdağ, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Bursa Ülkü ocakları Başkanı Cahit Ozdemir, Gürsu Erzurumlular Dernek Başkanı Yaşar  Göksel, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda davetliler katıldı.