Anahtar Kelimeler: Pasinler Belediyesi' mezarlık bakımı
1

Pasinler Belediyesi'nden mezarlık bakımı

2

Halkla İç İçe, Halkın İçinde Bir Başkan

3

BAŞKAN DÖLEKLİ, BAŞARI EKİP İŞİDİR

4

PASINLER YENİ TERMAL KAPLICA İNŞAATI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

5

Başkan Uçar'dan Bayram mesajı

6

Başkan Ahmet Dölekli, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

7

PARK VE YEŞİL ALAN DÜZENLEMELERİMİZ DEVAM EDİYOR

8

PALANDÖKEN GELECEK PARTİ YÖNETİMİYLE İSTİFA ETTİPasinler Belediyesi'nden mezarlık bakımı

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli Ilçenin birçok bölgesinde ve mahallelerinde çalışma yürütürken, mezarlıkların bakım, onarım ve çevre düzenlemelerini de ihmal etmiyor.

Belediye ekipleri tarafından Pasinler ilçe  Mezarlığı’nda kısa bir süre önce başlatılan çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Pasinler Belediyesi  ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Mahallelerde yol yapım çalışmalarının yanı sıra yeni kaplıca ve termal tesislerinin inşaatı da devam ediyor. Çalışmalardan dolayı cadde ve sokaklarda oluşan tahribatlarıda gideren belediye ekipleri, İlçe mezarlığının  da bakım ve onarımının yanı sıra çevre düzenlerinize yapıyor. Pasinler ilçe  Mezarlığı’nda başlatılan yol genişletme, bakım, onarım ve çevre düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Mezarlık alanındaki üst tarafta  yapılmayan patika yollar parke taşı ile döşenirken,  Öte yandan patika yolların kenarlarınada su giderleri yapılmaya başlandı. Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, "İlçemizdeki mezarlığın bakım ve temizliğini rutin olarak yapıyoruz. Bunun yanı sıra mezarlığın  çevre düzenlemesi ile ilgili kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz ilçe  Mezarlığında yol genişletme, bakım, onarım ve çevre düzenleme çalışması yürütüyor, temizlik Rutin çalışmalarımızın yanı sıra bu tür yerlerdeki eksikliklerimizi de gidermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.