Anahtar Kelimeler: PASİNLER' DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR
1

Pasinler Belediyesi'nden mezarlık bakımı

2

Halkla İç İçe, Halkın İçinde Bir Başkan

3

BAŞKAN DÖLEKLİ, BAŞARI EKİP İŞİDİR

4

PASINLER YENİ TERMAL KAPLICA İNŞAATI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

5

Başkan Uçar'dan Bayram mesajı

6

Başkan Ahmet Dölekli, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

7

PARK VE YEŞİL ALAN DÜZENLEMELERİMİZ DEVAM EDİYOR

8

PALANDÖKEN GELECEK PARTİ YÖNETİMİYLE İSTİFA ETTİPASİNLER' DE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

Pasinler termal tesisleri ve Piknik alanları yerli ve yabancı turistlerin Uğrak Yeri oldu. Piknik alanı mevkiinde Lavabo ve Çeşmelerin yanı sıra kadın ve erkek mescitlerde yenilendi.

Erzurum’un Pasinler  ilçesinde yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Pasinler Büyük ve küçük kaplıcaların yanısıra  Pasinler Belediyesine bağlı Yakup Kutman piknik alanı mevkiinde de  yer alan bahçeler de bulunan erkek ve kadın mescid, çeşmeler, erkek ve kadın lavaboları yenilendi.

 

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’nin sosyal medya hesabından paylaştığı bilgide, “Bahçeler mevkiinde çürümeye yüz tutan  çeşme yeni ve modern bir çeşmeyle yeniden inşa edildi. Bay Bayan  Mescit dış cephesi boyanarak zemin laminant parkeyle değiştirildi.

Çiçeklikler genel peyzaj uygulaması öncesi boyandı. Bahçeler mevkiindeki yaya köprü döşemesi andezit taşıyla yenilendi. Eski köprü merdivenleri yıkılarak yeniden yapıldı. Korkuluklar elden geçirildi...” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan Erzurum’un jeotermal turizmi açısından bir dönemler parlayan yıldızı olan Pasinler ilçesinin bahçeler mevki ve kaplıcalarının her yıl binlerce kişiyi ağırladığı biliniyordu.son zamanlarda Ülkeyi etkisi altına alan  koruna virüs nedeniyle  ciddi şekilde ziyaretçi sayısının düştüğü bölgede yapılan yenileme çalışmalarının  ve alınan önlemler sayesinde ziyaretçi sayısının artmasına yansıyacağı kaydediliyor.