Anahtar Kelimeler: Pasinler' Parti' Başkanı Parti' Geçti
1

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Biz milletimize güveniyoruz

2

Pasinler'de İYİ Parti'li eski İlçe Başkanı Araz, Ak Parti'ye Geçti

3

"Prof. Dr. Ali Erbaş'a yönelik saldırılarını hadsizlik olarak görüyor ve kınıyoruz"

4

AK Parti Sözcüsü Çelik: Ankara Barosu hukuk devleti ve demokrasi ile mücadele etmeye girişmiştir

5

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Gezi Parkı olayları değerlendirmesi

6

AK Parti'de seçim tarihleri netleşti

7

Ömer Çelik'ten 'darbe' açıklaması

8

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MYK toplantısı sonrası açıklamaPasinler'de İYİ Parti'li eski İlçe Başkanı Araz, Ak Parti'ye Geçti

Erzurum'un Pasinler ilçesinde İyi Parti eski ilçe Başkanı Ertuğrul Erdal Araz partilerinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı.

Erzurum'un Pasinler ilçesinde  İyi Parti eski ilçe Başkanı Ertuğrul Erdal Araz partilerinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı. İyi Partili eski başkan  Araz Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli'nin  başarılı çalışmaları, ve ekibinin yakın ilgi ve alakası  neticesinde AK Parti sıralarına katıldığını  ifade etti.
 

DÖLEKLİ: “BİZİM HER GELENE KAPIMIZ AÇIK”

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ise, “Güzel bir mübarek Ramazan ayında arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum.” Başkan Ahmet Dölekli, “Kendi özgür iradeleriyle tercih edip aramıza katıldılar. Bizim her gelene kapımız açık. Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ında belirttiği gibi bizim partimiz herkese yer verebilecek bir parti. 82 milyonumuza kucak açan bir partiyiz. Arzumuz ülkemize İlimize ve ilçemize en güzel hizmetleri ayrım yapmadan birlik beraberlik içinde sunmak. Kardeşlerimize hayırlı olsun. Hasankale(Pasinler) ilçemize  hizmet etmenin gururunu hep beraber yaşayacağız.” Şeklinde duygu ve düşüncelerini aktardı.

 

‘BAŞKAN DÖLEKL'NİN  BAŞARILI ÇALIŞMALARI VE İNSANA VERDİĞİ DEĞER  BİZİ AK PARTİ’YE ÇEKTİ’

AK Partiye katılan  Pasinler İyi Parti eski ilçe Başkanı Ertuğrul Erdal Araz AK Partiye katılmalarında Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ve ekibinin  katkılarına dikkat çekerek, “Bizi AK Partiye Belediye Başkanımızın başarılı çalışmaları ve insanlara vermiş olduğu değerleri çekti.” dedi
Ak Parti sıralarına katılan İyi Parti  Eski İlçe Başkanı Ertuğrul Erdal Araz , “AK Partiye gelmekten büyük bir gurur duyuyorum. Malumunuz seçimlerden önce İyi Partiye ekibimizle birlikte çalıştık  Ama ne yazık ki istediğimiz performansı İyi Parti de bulamadık. Netice itibariyle İyi Partiden istifa ettik. Pasinler Belediye Başkanımız Ahmet Dölekl'nin ve ekibinin   gayretleri, başarıları, samimiyetlikleri  bizi AK Partiye bağladı.  Pazara kadar değil de mezara kadar AK Partide hizmet vermeye çalışacağız.”
dedi