1

İçme suyu borusu patladı, kamyon çöken yolda saplandı

2

Yasa dışı köpek dövüştüren 10 kişiye 47 bin 760 lira ceza kesildi

3

Etkili olan dolu tarım alanlarına zarar verdi

4

7 Yaşındaki Mustafa hayalindeki ok ve yaya kavuştu

5

Aydın ‘Adıyaman'a Kongre ve kültür merkezi yapılacak’

6

Malatya'da depremden etkilenen çocuklara jandarmadan moral

7

Elazığ'da hasarlı bina böyle yıkıldı

8

Van'da 4.1 büyüklüğünde depremYılanı deliğinden tatlı dille çıkartmaya çalıştı

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan bahçesinde taşların arasına kaçan yılanı tatlı diliyle deliğinden çıkartmaya çalışan ve o anları kaydederek sosyal medya hesabına yükleyen çiftçinin paylaşımı şaşkına çevirdi.

Serdivan ilçesinde bulunan bahçesine çalışmaya giden İbrahim Kurt isimli çiftçi, çalıştığı esnada taşların üzerinde bir yılan gördü. Gördüğü yılan nedeniyle çalışmasına ara veren Kurt, taşların arasına kaçarak kayıplara karışan yılanı bulunduğu yerden çıkartabilmek için büyük çaba sarf etti. Bir süre yılanı bulunduğu yerden çıkartmak için uğraşan ve yılanı çıkartamayan çiftçi Kurt, bu sefer yılanı deliğinden çıkartabilmek için tatlı dile başvurarak onunla konuşmaya başladı. Yaşanan o anları cep telefonuyla kaydeden İbrahim Kurt'un, “Öldürmeyeceğim seni çık ağzını burnunu kıracağım. Nereye tutunuyorsun anlamadım, iş yapamıyoruz senin yüzünden” diyerek yılanla konuştuğu görüldü.

 

Uğraşları sonuç veren çiftçi bir süre sonra yılanı yakaladı ve daha sonrasında da doğal yaşam alanına saldı. Kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Kurt'un paylaşımı ise şaşkınlık oluşturdu.