Doç.Dr. A . Gökhan YAZICI


NE MÜSLÜMANDIR.! NE TÜRKÜDÜR.! OLSA DA MAŞA VE TAŞERONDUR.!

.


Uğruna can, kan ve göz yaşı döktüğümüz bu cennet vatanımızda ;  İhanet ile sadakat arasında kıldan ince kılıçtan keskin bir hat vardır.!

Ülkesinin ve Milletinin ali menfaatlerine karşı şahsi ve siyasi menfaatlerini üstün tutmak şahsi ve siyasi ihanettir.!

Ülkesine ve Milletine hainlik ve ihanet ettiklerini bilmelerine rağmen her nevi teröristi seçmek, övmek desteklemek , desteğinden medet ummak , savunmak demokrasi ihanetidir.!

Milletinin ve Devletinin fakru zaruriyetini fırsata çevirmeye çalışıp karaborsacılık, işportacılık, tefecilik, kalpazanlık , kumarbazlık yapmak toplumsal ihanetttir.!

Katili, zalimi, hırsızı, yolsuzu , ahlaksızı ve namussuzu maruz ve meşru görmek İnsanlığa ihanettir.!

İnandığı gibi yaşamayıp, yaşadığı gibi inanmaya başlayıp her nevi beşeri ve dünyevi hükmü ve şahsiyeti kutsamak kula ve dünyaya kulluktur velhasıl Hakka ihanettir.!

Yaratıcının ezelden ebede şaşmaz ve değiştirilemez toplumsal ve evrensel ilahi hüküm ve sözleşmeleri varken , Batılı oryantalist ve emperyalistlerin sözleşmelerine göre amel ve itibar etmek Yaratılış fıtratına ihanettir.!

Yalan, iftira, fitne, fesad, kibir, bölücülük, riya, istismar, dalkavukluk, kapı kulluğu, gibi sıfatlar ile yaşamını tanzim edenlere itibar etmek Halka, Hakikate velhasıl Cenab-ı HAK’ka ihanettir.

Bunları bu kutsal çoğrafyada yapan ve yaşatanlar ise.. Ne Müslümandır.! Ne Türk’tür.! Olsa da maşa ve taşerondur.! Genetik haritalarını çözmek gerekir.! 

Vesselam saygı dua
Ahmet Gökhan Yazıcı
MHP MYK ÜYESİ